Medarbejdere

Titel Enhed Tlf. E-mail
Jane Wittrup Agger Wittrup Agger, JanePostdocDTU Kemiteknikjaag@kt.dtu.dk
Antonio Grimalt Alemany Grimalt Alemany, AntonioPh.d.-studerendeDTU Kemiteknik50 34 44 26angral@kt.dtu.dk
Georgios E. Anasontzis Anasontzis, Georgios E.PostdocDTU Kemiteknik45 25 26 12gean@kt.dtu.dk
Konstantinos Asimakopoulos Asimakopoulos, KonstantinosPh.d.-studerendeDTU Kemiteknik50 38 97 84kona@kt.dtu.dk
Kristian Barrett Barrett, KristianPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikkbaka@kt.dtu.dk
Joseph Asankomah Bentil Bentil, Joseph AsankomahPh.d.-studerendeDTU Kemiteknik50 32 51 90joben@kt.dtu.dk
Iben Mette Bruun Bruun, Iben MetteKemoteknikerDTU Kemiteknik93 51 89 70imbr@kt.dtu.dk
Peter Kamp Busk Busk, Peter KampSeniorforskerDTU Kemiteknikpbus@kt.dtu.dk
Maria Ines Sobral Lupi Caetano Sobral Lupi Caetano, Maria InesVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikmsob@kt.dtu.dk
Thi Thuy Hang Cao Cao, Thi Thuy HangPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikhttc@kt.dtu.dk
Demi Tristan Djajadi Tristan Djajadi, DemiPh.d.-studerendeDTU Kemiteknik45 25 29 79dtdj@kt.dtu.dk
Anna Burniol Figols Burniol Figols, AnnaVidenskabelig assistentDTU Kemiteknik45 25 61 95afig@kt.dtu.dk
Pernille von Freiesleben von Freiesleben, PernilleErhvervsphdDTU Kemiteknikpvofr@kt.dtu.dk
Hariklia N. Gavala Gavala, Hariklia N.LektorDTU Kemiteknik45 25 61 96hnga@kt.dtu.dk
Jesper Holck Holck, JesperSeniorforskerDTU Kemiteknik45 25 25 95jeh@kt.dtu.dk
Yuhong Huang Huang, YuhongPostdocDTU Kemiteknikyhua@kt.dtu.dk
Andreas Kamp Kamp, AndreasPostdocDTU Kemiteknik21 33 05 17ankam@kt.dtu.dk
Panagiotis Karachalios Karachalios, PanagiotisVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikpankar@kt.dtu.dk
Anne-Katrine Regel Landbo Landbo, Anne-Katrine RegelProjektkoordinatorDTU Kemiteknik51 15 74 58kal@kt.dtu.dk
Lene Lange Lange, LeneForskningslederDTU Kemiteknik24 43 20 40lenl@kt.dtu.dk
Mateusz Jakub Lezyk Lezyk, Mateusz JakubPostdocDTU Kemiteknik45 25 29 35matle@kt.dtu.dk
Ming Liu Liu, MingPostdocDTU Kemiteknik45 25 28 61miliu@kt.dtu.dk
Jorge Enrique Gonzalez Londono Gonzalez Londono, Jorge EnriquePh.d.-studerendeDTU Kemiteknik20 22 95 94joregol@kt.dtu.dk
Anna Lymperatou Lymperatou, AnnaVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikalym@kt.dtu.dk
Anne S. Meyer Meyer, Anne S.ProfessorDTU Kemiteknik45 25 29 09am@kt.dtu.dk