Employees

Find the KT CONSORTIUM employee you're looking for in the list below.

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Jens AbildskovLektorDTU Kemiteknik45 25 29 05ja@kt.dtu.dk
Resul AlPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikresal@kt.dtu.dk
Alay AryaSoftware ManagerDTU Kemiteknik45 25 28 64alaya@kt.dtu.dk
Nikolaj Sorgenfrei BlomSeniorforskerDTU Kemiteknik51 80 15 64nblom@kt.dtu.dk
Yuqiu ChenPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikyuqch@kt.dtu.dk
Markus EnekvistPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikmaene@kt.dtu.dk
Louise la Cour FreieslebenVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikllcfre@kt.dtu.dk
Nipun GargPh.d.-studerendeDTU Kemiteknik91 85 86 04nipgar@kt.dtu.dk
Simoneta Caño de Las HerasPh.d.-studerendeDTU Kemitekniksimoca@kt.dtu.dk
Jakob Kjøbsted HuusomLektorDTU Kemiteknik45 25 28 01jkh@kt.dtu.dk