Medarbejdere

Titel Enhed Tlf. E-mail
Jens Abildskov Abildskov, JensLektorDTU Kemiteknik45 25 29 05ja@kt.dtu.dk
Resul Al Al, ResulPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikresal@kt.dtu.dk
Antonio Grimalt Alemany Alemany, Antonio GrimaltPh.d.-studerendeDTU Kemiteknik50 34 44 26angral@kt.dtu.dk
Xavier Flores Alsina Flores Alsina, XavierSeniorforskerDTU Kemiteknik45 25 29 67xfal@kt.dtu.dk
Konstantinos Asimakopoulos Asimakopoulos, KonstantinosPh.d.-studerendeDTU Kemiteknik50 38 97 84kona@kt.dtu.dk
Chitta Ranjan Behera Behera, Chitta RanjanPh.d.-studerendeDTU Kemiteknik71 43 56 47cbeh@kt.dtu.dk
Jonas Bisgaard Bisgaard, JonasPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikjonbis@kt.dtu.dk
Franz David Bähner David Bähner, FranzPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikfdav@kt.dtu.dk
Ricardo André Fernandes Caroço André Fernandes Caroço, RicardoPh.d.-studerendeDTU Kemiteknik52 70 33 33rcar@kt.dtu.dk
Carlos Eduardo Ramirez Castelan Ramirez Castelan, Carlos EduardoPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikcara@kt.dtu.dk
Xueming Chen Chen, XuemingPostdocDTU Kemiteknik81 94 80 80xuemch@kt.dtu.dk
Karsten Clement Clement, KarstenEmeritus IngeniørdocentDTU Kemiteknikkhc@kt.dtu.dk
Christina Etler Etler, ChristinaVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikcetl@kt.dtu.dk
Francesco Cristino Falco Falco, Francesco CristinoPostdocDTU Kemiteknikfraf@kt.dtu.dk
Anna Burniol Figols Burniol Figols, AnnaPh.d.-studerendeDTU Kemiteknik45 25 61 95afig@kt.dtu.dk
Hector Alexander Forero-Hernandez Forero-Hernandez, Hector AlexanderPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikhafh@kt.dtu.dk
Louise la Cour Freiesleben Freiesleben, Louise la CourVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikllcfre@kt.dtu.dk
Jerome Frutiger Frutiger, JeromePostdocDTU Kemiteknikjfru@kt.dtu.dk
Hariklia N. Gavala Gavala, Hariklia N.LektorDTU Kemiteknik45 25 61 96hnga@kt.dtu.dk
Krist V. Gernaey Gernaey, Krist V.ProfessorDTU Kemiteknik45 25 29 70kvg@kt.dtu.dk
Mafalda Dias Gomes Dias Gomes, MafaldaVidenskabelig assistentDTU Kemiteknik81 92 71 73macoad@kt.dtu.dk
Ines Pereira Rosinha Grundtvig Pereira Rosinha Grundtvig, InesPostdocDTU Kemiteknik45 25 29 93inros@kt.dtu.dk
Simoneta Caño de Las Heras Caño de Las Heras, SimonetaPh.d.-studerendeDTU Kemitekniksimoca@kt.dtu.dk
Jakob Kjøbsted Huusom Huusom, Jakob KjøbstedLektorDTU Kemiteknik45 25 28 01jkh@kt.dtu.dk
Soonho Hwangbo Hwangbo, SoonhoPostdocDTU Kemitekniksoohw@kt.dtu.dk