Medarbejdere i AT CERE

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Wael Fadi Al-Masri Wael Fadi Al-MasriPostdocDTU Kemiteknik25 64 68 11wafa@kt.dtu.dk
Syed Anas Alam Syed Anas AlamStudentermedhjælperDTU Kemitekniksanal@dtu.dk
Antonio Grimalt Alemany Antonio Grimalt AlemanyPostdocDTU Kemiteknik50 34 44 26angral@kt.dtu.dk
Liridon Aliti Liridon AlitiPostdocDTU Kemitekniklialit@kt.dtu.dk
Povl Valdemar Andersen Povl Valdemar AndersenEmeritus laboratorieteknikerDTU Kemiteknik45 25 28 88pva@kt.dtu.dk
Michael Bache Michael BacheSeniorforskerDTU Kemiteknikmbac@kt.dtu.dk
Anne Louise Biede Anne Louise BiedeAdministrativ koordinatorDTU Kemiteknik24 60 17 37alb@kt.dtu.dk
Henrik Bohr Henrik BohrKonsulentDTU Kemiteknikhboh@kt.dtu.dk
Martin Malthe Borch Martin Malthe BorchPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikmmbo@kt.dtu.dk
Sebastian Borgquist Sebastian BorgquistPh.d.-studerendeDTU Kemiteknik24 59 96 74seborg@kt.dtu.dk
Saman Naseri Boroujeni Saman Naseri BoroujeniPh.d.-studerendeDTU Kemitekniksnabo@kt.dtu.dk
Christian Ove Carlsson Christian Ove CarlssonSystemadministratorDTU Kemiteknik45 25 29 18cc@kt.dtu.dk
Lucas Farias Falcchi Corrêa Lucas Farias Falcchi CorrêaPh.d.-studerendeDTU Kemitekniklufco@kt.dtu.dk
Marcus Oliver Craig Marcus Oliver CraigStudentermedhjælperDTU Kemitekniks184418@student.dtu.dk
Tran Thuong Dang Tran Thuong DangLaborantDTU Kemiteknik45 25 28 87dt@kt.dtu.dk
Markus Enekvist Markus EnekvistPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikmaene@kt.dtu.dk
Philip Loldrup Fosbøl Philip Loldrup FosbølLektorDTU Kemiteknik45 25 28 68plf@kt.dtu.dk
Carsten Fritzner Frøstrup Carsten Fritzner FrøstrupPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikcffros@kt.dtu.dk
Cesar Quintela Garcia Cesar Quintela GarciaPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikcquga@kt.dtu.dk
Hariklia N. Gavala Hariklia N. GavalaLektorDTU Kemiteknik45 25 61 96hnga@kt.dtu.dk
Wentao Gong Wentao GongPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikwengon@kt.dtu.dk
Judith Hernandez Cabello Judith Hernandez CabelloStudentermedhjælperDTU Kemitekniks192573@student.dtu.dk
Jens Kristian Jørsboe Jens Kristian JørsboePh.d.-studerendeDTU Kemiteknik61 85 48 13jekjor@kt.dtu.dk
Georgios Kontogeorgis Georgios KontogeorgisProfessorDTU Kemiteknik45 25 28 59gk@kt.dtu.dk
Xiaodong Liang Xiaodong LiangLektorDTU Kemiteknik45 25 28 77xlia@kt.dtu.dk
Anna Lymperatou Anna LymperatouPostdocDTU Kemiteknikalym@kt.dtu.dk
Isaac Appelquist Løge Isaac Appelquist LøgePh.d.-studerendeDTU Kemiteknik53 14 13 99isacl@kt.dtu.dk
Simon Hjort Munk Simon Hjort MunkStudentermedhjælperDTU Kemiteknikshjmu@dtu.dk
Randi Neerup Randi NeerupPh.d.-studerendeDTU Kemiteknik45 25 28 63rand@kt.dtu.dk
Nefeli Effrosyni Novak Nefeli Effrosyni NovakPostdocDTU Kemitekniknefno@kt.dtu.dk
Miriam Nørsøller Miriam NørsøllerKontorelevDTU Kemiteknikmirno@dtu.dk
Martin Due Olsen Martin Due OlsenPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikmaduol@kt.dtu.dk
Qian Ouyang Qian OuyangPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikqianou@kt.dtu.dk
Jyoti Shanker Pandey Jyoti Shanker PandeyPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikjyshp@kt.dtu.dk
Olivia Ana Perederic Olivia Ana PeredericCoordinator/FundraiserDTU Kemiteknikoper@kt.dtu.dk
Amirali Rezazadeh Amirali RezazadehPh.d.-studerendeDTU Kemiteknik23 81 21 60amirax@kt.dtu.dk
Caroline Grunnet Rudbeck Caroline Grunnet RudbeckStudentermedhjælperDTU Kemiteknikcgrru@dtu.dk
Alexander Shapiro Alexander ShapiroLektorDTU Kemiteknik45 25 28 81ash@kt.dtu.dk
Meng Shi Meng ShiVidenskabelig assistentDTU Kemiteknik52 69 93 66mshi@kt.dtu.dk
Zacarias Tecle Zacarias TecleLaboratorieteknikerDTU Kemiteknik45 25 28 89zt@kt.dtu.dk
Kaj Thomsen Kaj ThomsenEmeritusDTU Kemiteknik45 25 28 60kth@kt.dtu.dk
Jiahuan Tong Jiahuan TongVidenskabelig assistentDTU Kemiteknik52 73 18 84jito@kt.dtu.dk
Mauro Torli Mauro TorliPostdocDTU Kemiteknik50 15 59 12mtor@kt.dtu.dk
Evangelos Tsochantaris Evangelos TsochantarisPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikevtsoc@kt.dtu.dk
Sebastian Nis Bay Villadsen Sebastian Nis Bay VilladsenSpecialkonsulentDTU Kemitekniksnbvi@kt.dtu.dk
Sai Hema Bhavya Vinjarapu Sai Hema Bhavya VinjarapuPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikshbvin@kt.dtu.dk
Aswin Vinod Muthachikavil Aswin Vinod MuthachikavilPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikavimu@kt.dtu.dk
Duc Thuong Vu Duc Thuong VuAkademiingeniørDTU Kemiteknik45 25 28 71duc@kt.dtu.dk
Sindhu Vudayagiri Sindhu VudayagiriPostdocDTU Kemitekniksivu@kt.dtu.dk
Patricia Wagner Patricia Wagner Projekt administratorDTU Kemiteknik20 86 58 74pw@kt.dtu.dk