Medarbejdere i AT CERE

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Wael Fadi Al-Masri Wael Fadi Al-MasriPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikwafa@kt.dtu.dk
Syed Anas Alam Syed Anas AlamStudentermedhjælperDTU Kemitekniksanal@dtu.dk
Antonio Grimalt Alemany Antonio Grimalt AlemanyPostdocDTU Kemiteknik50 34 44 26angral@kt.dtu.dk
Liridon Aliti Liridon AlitiPostdocDTU Kemitekniklialit@kt.dtu.dk
Susana Raquel Melo de Almeida Susana Raquel Melo de AlmeidaPostdocDTU Kemiteknik45 25 28 63susal@kt.dtu.dk
Povl Valdemar Andersen Povl Valdemar AndersenLaboratorieteknikerDTU Kemiteknik45 25 28 88pva@kt.dtu.dk
Michael Bache Michael BacheSeniorforskerDTU Kemiteknikmbac@kt.dtu.dk
Hadise Baghooee Hadise BaghooeePh.d.-studerendeDTU Kemiteknikhadise@kt.dtu.dk
Anne Louise Biede Anne Louise BiedeAdministrativ koordinatorDTU Kemiteknik24 60 17 37alb@kt.dtu.dk
Sebastian Borgquist Sebastian BorgquistPh.d.-studerendeDTU Kemiteknik24 59 96 74seborg@kt.dtu.dk
Christian Ove Carlsson Christian Ove CarlssonSystemadministratorDTU Kemiteknik45 25 29 18cc@kt.dtu.dk
Yuqiu Chen Yuqiu ChenVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikyuqch@kt.dtu.dk
Lucas Farias Falcchi Corrêa Lucas Farias Falcchi CorrêaPh.d.-studerendeDTU Kemitekniklufco@kt.dtu.dk
Tran Thuong Dang Tran Thuong DangLaborantDTU Kemiteknik45 25 28 87dt@kt.dtu.dk
Markus Enekvist Markus EnekvistPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikmaene@kt.dtu.dk
Philip Loldrup Fosbøl Philip Loldrup FosbølLektorDTU Kemiteknik45 25 28 68plf@kt.dtu.dk
Carsten Fritzner Frøstrup Carsten Fritzner FrøstrupPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikcffros@kt.dtu.dk
Hariklia N. Gavala Hariklia N. GavalaLektorDTU Kemiteknik45 25 61 96hnga@kt.dtu.dk
Wentao Gong Wentao GongPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikwengon@kt.dtu.dk
Jiasheng Hao Jiasheng HaoPostdocDTU Kemiteknikjiah@kt.dtu.dk
Jens Kristian Jørsboe Jens Kristian JørsboePh.d.-studerendeDTU Kemiteknikjekjor@kt.dtu.dk
Georgios Kontogeorgis Georgios KontogeorgisProfessorDTU Kemiteknik45 25 28 59gk@kt.dtu.dk
Johan Kronholm Johan KronholmSeniorforskerDTU Kemiteknik0046704267079johkr@kt.dtu.dk
Xiaodong Liang Xiaodong LiangLektorDTU Kemiteknik45 25 28 77xlia@kt.dtu.dk
Anna Lymperatou Anna LymperatouPostdocDTU Kemiteknikalym@kt.dtu.dk
Isaac Appelquist Løge Isaac Appelquist LøgePh.d.-studerendeDTU Kemiteknikisacl@kt.dtu.dk
Randi Neerup Randi NeerupVidenskabelig assistentDTU Kemiteknik45 25 28 63rand@kt.dtu.dk
Zahra Nickmand Zahra NickmandPostdocDTU Kemiteknikzahni@kt.dtu.dk
Nefeli Effrosyni Novak Nefeli Effrosyni NovakPostdocDTU Kemitekniknefno@kt.dtu.dk
Miriam Nørsøller Miriam NørsøllerKontorelevDTU Kemiteknikmirno@dtu.dk
Martin Due Olsen Martin Due OlsenPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikmaduol@kt.dtu.dk
Jyoti Shanker Pandey Jyoti Shanker PandeyPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikjyshp@kt.dtu.dk
Olivia Ana Perederic Olivia Ana PeredericPostdocDTU Kemiteknikoper@kt.dtu.dk
Amirali Rezazadeh Amirali RezazadehPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikamirax@kt.dtu.dk
Alexander Shapiro Alexander ShapiroLektorDTU Kemiteknik45 25 28 81ash@kt.dtu.dk
Meng Shi Meng ShiPh.d.-studerendeDTU Kemiteknik52 69 93 66mshi@kt.dtu.dk
Nicolas von Solms Nicolas von SolmsProfessorDTU Kemiteknik45 25 28 67nvs@kt.dtu.dk
Li Sun Li SunPostdocDTU Kemitekniklsun@kt.dtu.dk
Zacarias Tecle Zacarias TecleLaboratorieteknikerDTU Kemiteknik45 25 28 89zt@kt.dtu.dk
Kaj Thomsen Kaj ThomsenEmeritusDTU Kemiteknik45 25 28 60kth@kt.dtu.dk
Jiahuan Tong Jiahuan TongVidenskabelig assistentDTU Kemiteknik52 73 18 84jito@kt.dtu.dk
Evangelos Tsochantaris Evangelos TsochantarisPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikevtsoc@kt.dtu.dk
Edgar Luis Camacho Vergara Edgar Luis Camacho VergaraPostdocDTU Kemiteknik50 17 85 59elcver@kt.dtu.dk
Sebastian Nis Bay Villadsen Sebastian Nis Bay VilladsenPostdocDTU Kemitekniksnbvi@kt.dtu.dk
Sai Hema Bhavya Vinjarapu Sai Hema Bhavya VinjarapuPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikshbvin@kt.dtu.dk
Duc Thuong Vu Duc Thuong VuAkademiingeniørDTU Kemiteknik45 25 28 71duc@kt.dtu.dk
Sindhu Vudayagiri Sindhu VudayagiriPostdocDTU Kemitekniksivu@kt.dtu.dk
Patricia Wagner Patricia Wagner Projekt administratorDTU Kemiteknik20 86 58 74pw@kt.dtu.dk
Guoliang Wang Guoliang WangSoftware managerDTU Kemiteknik45 25 28 64guow@kt.dtu.dk
Tian Wang Tian WangPostdocDTU Kemitekniktiawang@kt.dtu.dk
Wei Yan Wei YanLektorDTU Kemiteknik45 25 29 14
Fufang Yang Fufang YangPostdocDTU Kemiteknikfufya@kt.dtu.dk