Medarbejdere

Find the KT CONSORTIUM employee you're looking for in the list below.

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Jens AbildskovLektorDTU Kemiteknik45 25 29 05ja@kt.dtu.dk
Resul AlVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikresal@kt.dtu.dk
Adem Rosenkvist Nielsen AouichaouiPh.d.-studerendeDTU Kemiteknik60 56 27 05arnaou@kt.dtu.dk
Michael BacheSeniorforskerDTU Kemiteknikmbac@kt.dtu.dk
Nikolaj Sorgenfrei BlomSeniorforskerDTU Kemiteknik51 80 15 64nblom@kt.dtu.dk
Christian Ove CarlssonSystemadministratorDTU Kemiteknik45 25 29 18cc@kt.dtu.dk
Yuqiu ChenPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikyuqch@kt.dtu.dk
Yuan ChenPostdocDTU Kemiteknikyuach@kt.dtu.dk
Yuanmeng DuanPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikyuadu@kt.dtu.dk
Markus EnekvistPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikmaene@kt.dtu.dk