Medarbejdere

Titel Enhed Tlf. E-mail
Anja Ninett Jensen Jensen, Anja NinettAdministrativ koordinatorDTU Kemiteknik21 32 49 64anjani@kt.dtu.dk
Mingbo Ji Ji, MingboPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikminji@kt.dtu.dk
Mark Nicholas Jones Jones, Mark NicholasPostdocDTU Kemiteknik45 25 29 10markj@kt.dtu.dk
Gunnar Eigil Jonsson Jonsson, Gunnar EigilEmeritus lektorDTU Kemiteknik45 25 29 46gj@kt.dtu.dk
Helena Junicke Junicke, HelenaAdjunktDTU Kemiteknikheljun@kt.dtu.dk
Sten Bay Jørgensen Jørgensen, Sten BayProfessor EmeritusDTU Kemiteknik45 25 28 72sbj@kt.dtu.dk
Johann Kaiser Kaiser, JohannPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikjokais@kt.dtu.dk
Adam Paul Karcz Karcz, Adam PaulPostdocDTU Kemiteknikadkr@kt.dtu.dk
Ulrich Krühne Krühne, UlrichLektorDTU Kemiteknik45 25 29 60ulkr@kt.dtu.dk
Xianhui Li Li, XianhuiPostdocDTU Kemiteknikxialia@dtu.dk
Rowan Malan Lindeque Lindeque, Rowan MalanPh.d.-studerendeDTU Kemiteknik61 66 31 41rmalin@kt.dtu.dk
Pau Cabañeros Lopez Lopez, Pau CabañerosPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikpacalo@kt.dtu.dk
Anna Lymperatou Lymperatou, AnnaPostdocDTU Kemiteknikalym@kt.dtu.dk
Gitte Læssøe Læssøe, GitteSekretærDTU Kemiteknik45 25 29 81gnie@kt.dtu.dk
Vicente Tomás Monje López Monje López, Vicente TomásPh.d.-studerendeDTU Kemiteknik45 25 55 10vtml@kt.dtu.dk
Atli Freyr Magnusson Magnusson, Atli FreyrPh.d.-studerendeDTU Kemiteknik26 37 81 60afrmag@kt.dtu.dk
Enrico Mancini Mancini, EnricoPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikenrmini@kt.dtu.dk
Seyed Soheil Mansouri Mansouri, Seyed SoheilAdjunktDTU Kemiteknik45 25 29 07seso@kt.dtu.dk
Henrik Sander Marke Marke, Henrik SanderPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikhensmar@kt.dtu.dk
Antonios Melas Melas, AntoniosVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikantm@kt.dtu.dk
Kristian Meyer Meyer, KristianPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikkrismey@kt.dtu.dk
Paul D. Mines Mines, Paul D.PostdocDTU Kemiteknikpadm@kt.dtu.dk
Aleksandar Mitic Mitic, AleksandarPostdocDTU Kemiteknik45 25 29 49asmi@kt.dtu.dk
Frederico da Conceicao do Carmo Montes do Carmo Montes, Frederico da ConceicaoPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikfmon@kt.dtu.dk
Nima Nazemzadeh Nazemzadeh, NimaPh.d.-studerendeDTU Kemitekniknimnaz@kt.dtu.dk