FIND EN DTU'er

Hvem

Hvor

Telefonbog

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Elizabeth Bitze JensenKommunikationsmedarbejderDTU Kemiteknikebitz@kt.dtu.dk
Zoi LamprakouPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikzoila@kt.dtu.dk
Anna Leth-EspensenPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikannlete@kt.dtu.dk
Weigang LinLektorDTU Kemiteknik45 25 28 35wl@kt.dtu.dk
Hao LuoPostdocDTU Kemiteknikhaol@kt.dtu.dk
Anna LymperatouPostdocDTU Kemiteknikalym@kt.dtu.dk
Gitte LæssøeSekretærDTU Kemiteknik45 25 29 81gnie@kt.dtu.dk
Susana Raquel Melo de AlmeidaPostdocDTU Kemiteknik45 25 28 63susal@kt.dtu.dk
Saeed Miri RamshehPh.d.-studerendeDTU Kemiteknik50 32 86 84samiri@kt.dtu.dk
Monica MuldbakVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikmonm@kt.dtu.dk