FIND EN DTU'er

Hvem

Hvor

Telefonbog

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Søren Vestergaard MadsenVærkstedslederDTU Kemiteknik45 25 29 01svm@kt.dtu.dk
Hao LuoVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikhaol@kt.dtu.dk
Randi NeerupVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikrand@kt.dtu.dk
Karolis NorinkeviciusVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikkarono@kt.dtu.dk
Casper Stryhn SvithVidenskabelig assistentDTU Kemiteknik20 77 20 56cassvi@kt.dtu.dk
Saeed EiniVidenskabelig assistentDTU Kemitekniksaeein@kt.dtu.dk
Kristian Viegaard RaunVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikkrvie@kt.dtu.dk
Athanasios Antonios VarsosVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikathan@kt.dtu.dk
Christina EtlerVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikcetl@kt.dtu.dk
Burak UlusoyVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikbulu@kt.dtu.dk