FIND EN DTU'er

Hvem

Hvor

Telefonbog

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Søren Vestergaard MadsenVærkstedslederDTU Kemiteknik45 25 29 01svm@kt.dtu.dk
Lisa KunschertVidenskabelig assistentDTU Kemitekniklikun@kt.dtu.dk
Randi NeerupVidenskabelig assistentDTU Kemiteknik45 25 28 63rand@kt.dtu.dk
Saeed EiniVidenskabelig assistentDTU Kemitekniksaeein@kt.dtu.dk
Andreas EschenbacherVidenskabelig assistentDTU Kemiteknik+4915117868639aesc@kt.dtu.dk
Christina EtlerVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikcetl@kt.dtu.dk
Claus Dalsgaard JensenVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikcdal@kt.dtu.dk
Pau Cabañeros LopezVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikpacalo@kt.dtu.dk
Athanasios Antonios VarsosVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikathan@kt.dtu.dk
Christian AndersenVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikchrand@kt.dtu.dk