Medarbejdere

Titel Enhed Tlf. E-mail
Merve Öner Öner, MervePh.d.-studerendeDTU Kemiteknikmeon@kt.dtu.dk
Zhibo Zhang Zhang, ZhiboPh.d.-studerendeDTU Kemiteknik52 69 58 21zhiz@kt.dtu.dk
Jifeng Yang Yang, JifengPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikjifyan@kt.dtu.dk
John Woodley Woodley, JohnProfessorDTU Kemiteknik45 25 28 85jw@kt.dtu.dk
Nikolaus Vollmer Vollmer, NikolausPh.d.-studerendeDTU Kemitekniknikov@kt.dtu.dk
Isuru Sampath Bandara Abeykoon Udugama Abeykoon Udugama, Isuru Sampath BandaraPostdocDTU Kemiteknikisud@kt.dtu.dk
Ida Lysgaard Thygesen Thygesen, Ida LysgaardLaboratorie koordinatorDTU Kemiteknik31 96 49 22ithy@kt.dtu.dk
Tannaz Tajsoleiman Tajsoleiman, TannazPh.d.-studerendeDTU Kemitekniktantaj@kt.dtu.dk
Ziran Su Su, ZiranPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikzisu@kt.dtu.dk
Robert Spann Spann, RobertPh.d.-studerendeDTU Kemiteknik45 25 61 94rosp@kt.dtu.dk
Ioannis V Skiadas Skiadas, Ioannis VLektorDTU Kemiteknik45 25 27 29ivsk@kt.dtu.dk
Gürkan Sin Sin, GürkanLektorDTU Kemiteknik45 25 29 80gsi@kt.dtu.dk
Sigyn Björk Sigurdardóttir Sigurdardóttir, Sigyn BjörkPh.d.-studerendeDTU Kemiteknik42 22 69 63sigsig@kt.dtu.dk
Vahid Shadravan Shadravan, VahidPostdocDTU Kemiteknikvash@kt.dtu.dk
Daria Semenova Semenova, DariaVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikdsem@kt.dtu.dk
Lukasz Ruszczynski Ruszczynski, LukaszPh.d.-studerendeDTU Kemiteknik71 84 65 01lrus@kt.dtu.dk
Gisela Nadal Rey Nadal Rey, GiselaPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikgnre@kt.dtu.dk
Amirali Razazadeh Razazadeh, AmiraliPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikamirax@kt.dtu.dk
Jess Bjørn Rasmussen Rasmussen, Jess BjørnPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikjesbra@kt.dtu.dk
Pedram Ramin Ramin, PedramPostdocDTU Kemiteknikpear@kt.dtu.dk
Elham Ramin Ramin, ElhamPostdocDTU Kemiteknikelhr@kt.dtu.dk
Tiago Nuno Baptista Castro Pinto Pinto, Tiago Nuno Baptista CastroPh.d.-studerendeDTU Kemitekniktiapi@kt.dtu.dk
Manuel Pinelo Pinelo, ManuelLektorDTU Kemiteknik45 25 29 50mp@kt.dtu.dk
Leander Adrian Haaning Petersen Petersen, Leander Adrian HaaningErhvervsphdDTU Kemiteknikleape@kt.dtu.dk
Ergys Pahija Pahija, ErgysPostdocDTU Kemiteknikepah@kt.dtu.dk