Medarbejdere i AT CERE

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Wael Fadi Al-Masri Wael Fadi Al-MasriPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikwafa@kt.dtu.dk
Syed Anas Alam Syed Anas AlamStudentermedhjælperDTU Kemitekniksanal@dtu.dk
Antonio Grimalt Alemany Antonio Grimalt AlemanyPostdocDTU Kemiteknik50 34 44 26angral@kt.dtu.dk
Liridon Aliti Liridon AlitiPostdocDTU Kemitekniklialit@kt.dtu.dk
Susana Raquel Melo de Almeida Susana Raquel Melo de AlmeidaPostdocDTU Kemiteknik45 25 28 63susal@kt.dtu.dk
Povl Valdemar Andersen Povl Valdemar AndersenLaboratorieteknikerDTU Kemiteknik45 25 28 88pva@kt.dtu.dk
Arne Døssing Andreasen Arne Døssing AndreasenSeniorforskerDTU Space45 25 97 73ards@space.dtu.dk
Michael Bache Michael BacheSeniorforskerDTU Kemiteknikmbac@kt.dtu.dk
Hadise Baghooee Hadise BaghooeePh.d.-studerendeDTU Kemiteknikhadise@kt.dtu.dk
Anne Louise Biede Anne Louise BiedeAdministrativ koordinatorDTU Kemiteknik45 25 28 73alb@kt.dtu.dk
Sebastian Borgquist Sebastian BorgquistVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikseborg@kt.dtu.dk
Christian Ove Carlsson Christian Ove CarlssonSystemadministratorDTU Kemiteknik45 25 29 18cc@kt.dtu.dk
Yuqiu Chen Yuqiu ChenPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikyuqch@kt.dtu.dk
Yuan Chen Yuan ChenPostdocDTU Kemiteknikyuach@kt.dtu.dk
Lucas Farias Falcchi Corrêa Lucas Farias Falcchi CorrêaPh.d.-studerendeDTU Kemitekniklufco@kt.dtu.dk
Tran Thuong Dang Tran Thuong DangLaborantDTU Kemiteknik45 25 28 87dt@kt.dtu.dk
Markus Enekvist Markus EnekvistPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikmaene@kt.dtu.dk
Allan Peter Engsig-Karup Allan Peter Engsig-KarupLektorDTU Compute45 25 30 73apek@dtu.dk
Ida Lykke Fabricius Ida Lykke FabriciusProfessor, sektionslederDTU Byg45 25 21 62ilfa@byg.dtu.dk
Philip Loldrup Fosbøl Philip Loldrup FosbølLektorDTU Kemiteknik45 25 28 68plf@kt.dtu.dk
Carsten Fritzner Frøstrup Carsten Fritzner FrøstrupPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikcffros@kt.dtu.dk
Hariklia N. Gavala Hariklia N. GavalaLektorDTU Kemiteknik45 25 61 96hnga@kt.dtu.dk
Wentao Gong Wentao GongPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikwengon@kt.dtu.dk
Jiasheng Hao Jiasheng HaoPostdocDTU Kemiteknikjiah@kt.dtu.dk
Morten Leth Hjuler Morten Leth Hjuler LaboratorieteknikerDTU Byglehj@byg.dtu.dk