Medarbejdere

Find the KT CONSORTIUM employee you're looking for in the list below.

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Jens AbildskovLektorDTU Kemiteknik45 25 29 05ja@kt.dtu.dk
Martin AnderssonLektorDTU Kemiteknik45 25 29 57martan@kt.dtu.dk
Adem Rosenkvist Nielsen AouichaouiPh.d.-studerendeDTU Kemiteknik60 56 27 05arnaou@kt.dtu.dk
Michael BacheSeniorforskerDTU Kemiteknikmbac@kt.dtu.dk
Saman Naseri BoroujeniPh.d.-studerendeDTU Kemitekniksnabo@kt.dtu.dk
Deborah CarberryPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikdebca@kt.dtu.dk
Christian Ove CarlssonSystemadministratorDTU Kemiteknik45 25 29 18cc@kt.dtu.dk
Yuqiu ChenVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikyuqch@kt.dtu.dk
Yuanmeng DuanPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikyuadu@kt.dtu.dk
Markus EnekvistPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikmaene@kt.dtu.dk
Simoneta Caño de Las HerasPh.d.-studerendeDTU Kemitekniksimoca@kt.dtu.dk
Jakob Kjøbsted HuusomLektorDTU Kemiteknik45 25 28 01jkh@kt.dtu.dk
Georgios KontogeorgisProfessorDTU Kemiteknik45 25 28 59gk@kt.dtu.dk
Xiaodong LiangLektorDTU Kemiteknik45 25 28 77xlia@kt.dtu.dk
Atli Freyr MagnussonPh.d.-studerendeDTU Kemiteknik26 37 81 60afrmag@kt.dtu.dk
Enrico ManciniPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikenrmini@kt.dtu.dk
Seyed Soheil MansouriAdjunktDTU Kemiteknik45 25 29 07seso@kt.dtu.dk
Eva MikkelsenForskningskoordinatorDTU Kemiteknik45 25 28 02eva@kt.dtu.dk
Aswin Vinod MuthachikavilPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikavimu@kt.dtu.dk
Nima NazemzadehPh.d.-studerendeDTU Kemitekniknimnaz@kt.dtu.dk
Rasmus Fjordbak NielsenPh.d.-studerendeDTU Kemiteknik45 25 29 10rfjoni@kt.dtu.dk
Nefeli Effrosyni NovakPostdocDTU Kemitekniknefno@kt.dtu.dk
Martin Due OlsenPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikmaduol@kt.dtu.dk
Olivia Ana PeredericPostdocDTU Kemiteknikoper@kt.dtu.dk
Abhimanyu PudiPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikabpudi@kt.dtu.dk
Gürkan SinProfessorDTU Kemiteknik45 25 29 80gsi@kt.dtu.dk
Kaj ThomsenEmeritusDTU Kemiteknik45 25 28 60kth@kt.dtu.dk
Evangelos TsochantarisPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikevtsoc@kt.dtu.dk
Nikolaus VollmerPh.d.-studerendeDTU Kemitekniknikov@kt.dtu.dk
Guoliang WangSoftware managerDTU Kemiteknik45 25 28 64guow@kt.dtu.dk
John WoodleyProfessorDTU Kemiteknik45 25 28 85jw@kt.dtu.dk
Fufang YangPostdocDTU Kemiteknikfufya@kt.dtu.dk