Medarbejdere

Find the KT CONSORTIUM employee you're looking for in the list below.

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Simoneta Caño de Las HerasPh.d.-studerendeDTU Kemitekniksimoca@kt.dtu.dk
Jakob Kjøbsted HuusomLektorDTU Kemiteknik45 25 28 01jkh@kt.dtu.dk
Soonho HwangboPostdocDTU Kemitekniksoohw@kt.dtu.dk
Anders JakslandPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikandjaks@kt.dtu.dk
Mark Nicholas JonesPostdocDTU Kemiteknik45 25 29 10markj@kt.dtu.dk
Adam Paul KarczPostdocDTU Kemiteknikadkr@kt.dtu.dk
Georgios KontogeorgisProfessorDTU Kemiteknik45 25 28 59gk@kt.dtu.dk
Xiaodong LiangLektorDTU Kemiteknik45 25 28 77xlia@kt.dtu.dk
Rowan Malan LindequePh.d.-studerendeDTU Kemiteknik61 66 31 41rmalin@kt.dtu.dk
Xinyan LiuPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikxlin@kt.dtu.dk