Medarbejdere

Titel Enhed Tlf. E-mail
Merve Öner Öner, MerveVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikmeon@kt.dtu.dk
John Woodley Woodley, JohnProfessorDTU Kemiteknik45 25 28 85jw@kt.dtu.dk
Nikolaus Vollmer Vollmer, NikolausPh.d.-studerendeDTU Kemitekniknikov@kt.dtu.dk
Isuru Sampath Bandara Abeykoon Udugama Abeykoon Udugama, Isuru Sampath BandaraSeniorforskerDTU Kemiteknikisud@kt.dtu.dk
Ida Lysgaard Thygesen Thygesen, Ida LysgaardLaboratorie koordinatorDTU Kemiteknik31 96 49 22ithy@kt.dtu.dk
Tannaz Tajsoleiman Tajsoleiman, TannazPostdocDTU Kemitekniktantaj@kt.dtu.dk
Ziran Su Su, ZiranPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikzisu@kt.dtu.dk
Peter Styrbæk Styrbæk, PeterStudentermedhjælperDTU Kemitekniks134046@kt.dtu.dk
Ioannis V. Skiadas Skiadas, Ioannis V.LektorDTU Kemiteknik45 25 27 29ivsk@kt.dtu.dk
Gürkan Sin Sin, GürkanLektorDTU Kemiteknik45 25 29 80gsi@kt.dtu.dk
Sigyn Björk Sigurdardóttir Sigurdardóttir, Sigyn BjörkVidenskabelig assistentDTU Kemiteknik42 22 69 63sigsig@kt.dtu.dk
Daria Semenova Semenova, DariaPostdocDTU Kemiteknikdsem@kt.dtu.dk
Amirali Rezazadeh Rezazadeh, AmiraliPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikamirax@kt.dtu.dk
Gisela Nadal Rey Nadal Rey, GiselaPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikgnre@kt.dtu.dk
Jess Bjørn Rasmussen Rasmussen, Jess BjørnPh.d.-studerendeDTU Kemiteknikjesbra@kt.dtu.dk
Pedram Ramin Ramin, PedramPostdocDTU Kemiteknikpear@kt.dtu.dk
Elham Ramin Ramin, ElhamPostdocDTU Kemiteknikelhr@kt.dtu.dk
Abhimanyu Pudi Pudi, AbhimanyuPh.d.-studerendeDTU Kemiteknik91 80 18 12abpudi@kt.dtu.dk
Tiago Nuno Baptista Castro Pinto Pinto, Tiago Nuno Baptista CastroPh.d.-studerendeDTU Kemitekniktiapi@kt.dtu.dk
Manuel Pinelo Pinelo, ManuelLektorDTU Kemiteknik45 25 29 50mp@kt.dtu.dk
Ergys Pahija Pahija, ErgysPostdocDTU Kemiteknikepah@kt.dtu.dk
Maryam Omidvarkordshouli Omidvarkordshouli, MaryamPostdocDTU Kemiteknik52 82 77 52maromi@kt.dtu.dk
Rasmus Fjordbak Nielsen Nielsen, Rasmus FjordbakPh.d.-studerendeDTU Kemiteknik45 25 29 10rfjoni@kt.dtu.dk
Nima Nazemzadeh Nazemzadeh, NimaPh.d.-studerendeDTU Kemitekniknimnaz@kt.dtu.dk
Sumana Kadamalakunte Narayana Narayana, Sumana KadamalakuntePostdocDTU Kemiteknikskana@kt.dtu.dk